Aplikace Goodgame EmpirePokud máte mobilní telefon s operačním systémem Android, můžete si užívat zábavu s Goodgame Empire i ve Vašem přenosném zařízení. Aplikace pro Android má název Empire: Four Kingdoms a stáhnout si ji lze zdarma v internetovém obchodě Google Play. Stejně jako u prohlížečové podoby, i mobilní verze je přeložena do českého jazyka a díky tomu, že funguje na Androidech od verze 2.3, mohou si ji zahrát i lidé se starší verzí tohoto nejrozšířenějšího operačního systému.

Superhry a hry online zdarma pro všechny hráče i hráčky.

Aplikace Goodgame Empire pro zařízení s iOS

Stejnou možnost, jako lidé s Androidem, mají i majitelé iPhonů a iPadů. I ti si mohou do svého přístroje aplikaci Goodgame Empire stáhnout a i v jejich případě zcela zdarma. Hru najdete v internetovém obchodě App Store pod názvem Empire: Four Kingdoms – mediaval MMO.

Goodgame Empire na sociálních sítích

Nepřeberné množství informací, zajímavostí, návodů, videí nebo obrázků ze hry Goodgame Empire naleznete také na sociálních sítích, především pak na Facebooku. Kromě spousty komunitních stránek, věnovaných této hře, můžete na Facebooku sledovat i oficiální profil společnosti Goodgame Studios a mít tak vždy přehled o novinkách, které toto úspěšné herní studio připravuje.Ocenění pro hru Goodgame Empire

O vysoké kvalitě strategické prohlížečové hry Goodgame Empire svědčí i několik ocenění, která její tvůrci získali – např. za rok 2012 byla Goodgame Empire vyhlášena jako nejlepší prohlížečová hra roku a to samotnými hráči z celého světa.

Další online hry od společnosti Goodgame studios

Goodgame Empire je rozhodně nejúspěšnějším herním titulem od společnosti Goodgame Studios, ale zdaleka ne jediným. Jaké další webové hry tato německá herní společnost vydala?

Goodgame Big Farm – zábavná online hra, v níž se staráte o svoji vlastní farmu – pěstujete různé plodiny, staráte se o zvířata, dohlížíte na zaměstnance, stavíte nové budovy, rozšiřujete svoje území atd. Hru si můžete zahrát ve Vašem internetovém prohlížeči, na rozdíl od Goodgame Empire k ní neexistuje mobilní aplikace.

Goodgame Gangster – prohlížečová online hra, která se odehrává v prostředí mafiánů, gangů a zabijáků. Ve hře se stáváte jedním z gangsterů a plníte úkoly, jež Vám zadává mafiánský kmotr. Můžete také bojovat proti ostatním hráčům a spolu se svými kamarády založit mafiánskou rodinu. Hra se původně jmenovala Goodgame Mafia, později ale došlo k jejímu přejmenování na Gangster.

Goodgame Galaxy – strategická online hra, jejíž děj se odehrává ve vesmíru. Úkolem hráče je budování vlastní vesmírné stanice a boj proti ostatním protivníkům. Stejně jako u Goodgame Empire, i v této hře dostáváte různé úkoly, za jejichž splnění získáte zkušenosti a posunete se do dalších úrovní.

Goodgame Poker – klasický Texas Holdem poker, ale v atraktivním herním podání od Goodgame Studios. I tuto hru si můžete zahrát ve Vašem internetovém prohlížeči zdarma bez nutnosti stahování nebo nakupování.

Shadow Kings – Dark Ages – další strategická hra od Goodgame Empire. Její děj se odehrává ve fantasy světě plném elfů, trpaslíků, trollů a dalších bytostí. Úkolem hráče je budovat vlastní město, armádu a bojovat proti nepřátelským vojskům. Hru si můžete zahrát nejen ve svém prohlížeči, ale dostupná je také ve formě aplikace pro mobilní telefony (pro systémy Android a iOS).

Kromě výše zmíněných her má společnost Goodgame Studios na svém kontě i několik dalších, jako např. Goodgame Fashion, Goodgame Disco nebo Goodgame Café.

Máte -li rádi strategické hry, Goodgame Empire Vás určitě nadchne, stejně jako desítky milionů dalších hráčů z celého světa, kteří si tuto online prohlížečovou hru oblíbili. Výhodou je, že za ni nemusíte nic platit a hrát ji můžete na počítači, notebooku, tabletu nebo mobilním telefonu.

Superhry a online hry zdarma pro všechny hráče i hráčky.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!