Big farmV online hře Goodgame big farm se ocitneš v kůži zemědělce, který podědil starou rozpadlou farmu po svém strýci. Tvým úkolem v této hře nebude nic menší než svou farmu vylepšit z trosek tak aby z ní byla nejlepší farma v okolí. Stejně jako v reálném farmaření tak i zde můžeš pěstovat různé plodiny a chovat zvířata. Vždy jde hlavně o to levně nakoupit sazenice, zasadit je v pravou chvíli a až přijde čas, tak je sklidit a výhodně prodat. Když budeš dobře pečovat o svá zvířata a starat se o své záhonky, pak bude tvá farma vzkvétat.

Za vydělané peníze si můžeš koupit další plodiny ale také nejrůznější vylepšení a svou farmu postupně zvětšovat. V této hře můžeš postavit tu největší farmu jakou kdy kdo viděl. Jediné co k tomu potřebuješ je opravdové úsilí a čas. Ale pamatuj, že když se vzdáš, tak nikdy nedosáhneš úspěchu. Ve hře Goodgame big farm nehraješ sám ale kolem tebe je spousta dalších farem, o které se starají jiní hráči. Budeš lepší než oni?

Hry pro dívky vás zabaví na celý den.O čem je Big farm?

Po svém strýci jste zdědil farmu, která je zastaralá, nemoderní a moc se toho na ní nedá dělat. Vy se jí však nechcete vzdát a abyste z ní udělali skutečně prosperující farmu, tak budete muset využít veškerých svých dovedností. Musíte sázet ty správné plodiny, ze kterých budete mít největší zisk. Chovejte zvířata, tak že se vám zaplatí dvojnásob a starejte se o své zaměstnance. Jedině tak vybudujete úspěšný podnik, který budete dále rozšiřovat. Suroviny můžete prodávat výrobním řetězcům nebo je využít jako potravu pro svá zvířata. Ve hře big farm máte téměř neomezené možnosti, které jsou natolik propracované jakoby se jednalo o skutečná svět. Když se nebudete starat o své zaměstnance, tak se vzbouří a nebudou tolik pracovat. Když se nebudete starat o svou farmu, tak přijdete o celou úrodu. Vše co zde vypěstujete můžete prodávat dále a získat tak peníze na další rozvoj.

Online hru Big farm vytvořilo herní studio goodgame a byla inspirována svým mladším bráškou, kterého můžete najít pod názvem goodgame farmer. Po té co se Big farma rozšířila do celého světa, tak farmera mnoho hráčů opustilo a nyní je jeho provoz již ukončen. Nemusíte ale zoufat. Big farm předčil svého předchůdce ve všech ohledech. Všechny procesy jsou propracovanější, ve hře je více možností a koneckonců jí hraje také více hráčů. Samozřejmostí je sdružování hráčů do větších alinací. V nich si můžete vzájemně pomáhat. Každý hráč se může specializovat na produkci konkrétní suroviny, kterou pomocí trhu předá svým spoluhráčům. Společně pak vytvoříte úspěšný konglomerát, který bude konkurovat všem ostatním.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!