Goodgame EmpireJednou z nejhranějších a nejoblíbenějších her současnosti je strategická online hra Goodgame Empire, kterou v roce 2012 vydala společnost Goodgame Studios. Jedná se o tzv. web-browser hru, takže není nutné nic kupovat ani stahovat a můžete začít rovnou hrát ve Vašem internetovém prohlížeči. Goodgame Empire ani není moc náročná na hardware a k jejímu ovládání se používá myš. Na začátku hry dostanete vlastní hrad a Vaším úkolem bude starat se o něj a jeho obyvatele a především rozšiřovat svoje území, dobývat ostatní hrady, bojovat s nepřátelskými vojsky atd. Důležité je hlídat si vlastní hrad – jakmile dojde k jeho zničení, hra pro Vás končí. Součástí hry jsou tři základní suroviny – dřevo, kámen a obilí. Pomocí dřeva a kamene můžete stavět a vylepšovat nové hrady, obilí pak slouží jako strava pro Vaše vojáky. Kromě toho budete v průběhu hraní dostávat různé speciální úkoly, za jejichž splnění získáte další body a můžete rychleji postoupit do dalších levelů. Goodgame Empire můžete hrát i se svými kamarády a známými – pokud s nimi vytvoříte tzv. alianci, budete spolu moci spolupracovat a být tak ještě silnější.

Superhry a hry online zdarma pro všechny hráče i hráčky.

Tvůrce hry Goodgame Empire

Strategickou online hru Goodgame Empire vytvořila německá herní společnost Goodgame Studios, která vznikla roku 2009 a sídlí v Hamburgu. Firma se specializuje na prohlížečové a mobilní hry, kromě jejich největšího hitu Goodgame Empire vytvořila i několik dalších oblíbených herních titulů, mimo jiné např. Big Farm, Shadow Kings – Dark Ages nebo Goodgame Gangster.

Hry pro dívky online, které si můžete zahrát hned teď a samozřejmě zadarmo.

Registrace do online hry Goodgame Empire

Ještě předtím, než začnete Goodgame Empire hrát, musíte se do hry zaregistrovat. Registrace je velmi jednoduchá a rychlá a stačí pouze vyplnit tři základní údaje – jméno hráče, heslo a e-mailovou adresu. Pak jen údaje potvrdíte kliknutím na tlačítko Hrát a můžete začít objevovat svět Goodgame Empire.

Na howrse na Vás čekají všechny možné aktivity a soutěže.Přihlášení do online hry Goodgame Empire

Přihlášení do online hry Goodgame Empire je ještě jednodušší – kliknete na přihlašovací odkaz v pravém horním rohu stránky, vyplníte svoje přihlašovací jméno a heslo a kliknete na tlačítko Přihlásit. V přihlašovacím formuláři si navíc můžete zaškrtnout volbu na zapamatování hesla – v takovém případě pak k přihlášení stačí jen jediné kliknutí myší.

Pokud by se ale náhodou stalo, že byste přihlašovací heslo zapomněli, nic se neděje – stačí jen kliknout na odkaz Zapomněl jsi heslo, zadat svoji e-mailovou adresu a hned poté Vám do mailové schránky přijde zpráva s heslem.

Zkuste si vyluštit sudoku různých variant. Superhry pro dívky online zdarma pro všechny hráče i hráčky. World of tanks je online hra zdarma se spoustou ocenění.

Videa na téma Goodgame Empire

Prohlížečová hra Goodgame Empire je nesmírně oblíbená jak u nás, tak i ve světě a na internetu tak můžeme najít spoustu videí na toto téma. Spousta z nich se nachází na nejznámějším videoportálu YouTube, další videa pak naleznete na různých specializovaných stránkách, které se na Goodgame Empire zaměřují. V těchto videích jsou např. návody pro začátečníky a různé zajímavé momenty z hraní této oblíbené hry.

Superhry a online hry zdarma pro všechny hráče i hráčky. Shakes a Fidget je online RPG hra vytvořená podle stejnojmenného kultovního komiksu.

Diskusní fóra pro hráče Goodgame Empire

Protože je Goodgame Empire hodně rozšířenou hrou, na internetu je spousta diskusních fór, kde si hráči vyměňují svoje zkušenosti, tipy a triky. Goodgame Empire je populární i v Česku, takže mnoho diskusí je i v českém jazyce.

Goodgame Empire pro chytré mobilní telefony

Pokud se Vám Goodgame Empire líbí, můžete si ji zahrát nejen na počítačích nebo noteboocích, ale k dispozici je i aplikace pro smartphony. Stejně jako v případě prohlížečové verze, i mobilní aplikace je zcela zdarma a to jak pro zařízení s Anroidem, tak i pro iPhony a iPady.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!