Goodgame EmpireJednou z nejhranějších a nejoblíbenějších her současnosti je strategická online hra Goodgame Empire, kterou v roce 2012 vydala společnost Goodgame Studios. Jedná se o tzv. web-browser hru, takže není nutné nic kupovat ani stahovat a můžete začít rovnou hrát ve Vašem internetovém prohlížeči. Goodgame Empire ani není moc náročná na hardware a k jejímu ovládání se používá myš. Na začátku hry dostanete vlastní hrad a Vaším úkolem bude starat se o něj a jeho obyvatele a především rozšiřovat svoje území, dobývat ostatní hrady, bojovat s nepřátelskými vojsky atd. Důležité je hlídat si vlastní hrad – jakmile dojde k jeho zničení, hra pro Vás končí. Součástí hry jsou tři základní suroviny – dřevo, kámen a obilí. Pomocí dřeva a kamene můžete stavět a vylepšovat nové hrady, obilí pak slouží jako strava pro Vaše vojáky. Kromě toho budete v průběhu hraní dostávat různé speciální úkoly, za jejichž splnění získáte další body a můžete rychleji postoupit do dalších levelů. Goodgame Empire můžete hrát i se svými kamarády a známými – pokud s nimi vytvoříte tzv. alianci, budete spolu moci spolupracovat a být tak ještě silnější.

Superhry a hry online zdarma pro všechny hráče i hráčky.

Tvůrce hry Goodgame Empire

Strategickou online hru Goodgame Empire vytvořila německá herní společnost Goodgame Studios, která vznikla roku 2009 a sídlí v Hamburgu. Firma se specializuje na prohlížečové a mobilní hry, kromě jejich největšího hitu Goodgame Empire vytvořila i několik dalších oblíbených herních titulů, mimo jiné např. Big Farm, Shadow Kings – Dark Ages nebo Goodgame Gangster.

Hry pro dívky online, které si můžete zahrát hned teď a samozřejmě zadarmo.

Registrace do online hry Goodgame Empire

Ještě předtím, než začnete Goodgame Empire hrát, musíte se do hry zaregistrovat. Registrace je velmi jednoduchá a rychlá a stačí pouze vyplnit tři základní údaje – jméno hráče, heslo a e-mailovou adresu. Pak jen údaje potvrdíte kliknutím na tlačítko Hrát a můžete začít objevovat svět Goodgame Empire.

 Přihlášení do online hry Goodgame Empire

Přihlášení do online hry Goodgame Empire je ještě jednodušší – kliknete na přihlašovací odkaz v pravém horním rohu stránky, vyplníte svoje přihlašovací jméno a heslo a kliknete na tlačítko Přihlásit. V přihlašovacím formuláři si navíc můžete zaškrtnout volbu na zapamatování hesla – v takovém případě pak k přihlášení stačí jen jediné kliknutí myší.

Pokud by se ale náhodou stalo, že byste přihlašovací heslo zapomněli, nic se neděje – stačí jen kliknout na odkaz Zapomněl jsi heslo, zadat svoji e-mailovou adresu a hned poté Vám do mailové schránky přijde zpráva s heslem.

Videa na téma Goodgame Empire

Prohlížečová hra Goodgame Empire je nesmírně oblíbená jak u nás, tak i ve světě a na internetu tak můžeme najít spoustu videí na toto téma. Spousta z nich se nachází na nejznámějším videoportálu YouTube, další videa pak naleznete na různých specializovaných stránkách, které se na Goodgame Empire zaměřují. V těchto videích jsou např. návody pro začátečníky a různé zajímavé momenty z hraní této oblíbené hry.

Superhry a online hry zdarma pro všechny hráče i hráčky.

Diskusní fóra pro hráče Goodgame Empire

Protože je Goodgame Empire hodně rozšířenou hrou, na internetu je spousta diskusních fór, kde si hráči vyměňují svoje zkušenosti, tipy a triky. Goodgame Empire je populární i v Česku, takže mnoho diskusí je i v českém jazyce.

Goodgame Empire pro chytré mobilní telefony

Pokud se Vám Goodgame Empire líbí, můžete si ji zahrát nejen na počítačích nebo noteboocích, ale k dispozici je i aplikace pro smartphony. Stejně jako v případě prohlížečové verze, i mobilní aplikace je zcela zdarma a to jak pro zařízení s Anroidem, tak i pro iPhony a iPady.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!