Jak se na stránkách Raketka zaregistrovat?Pokud chceme využít všech výhod, které portál Raketka nabízí, musíme se na stránkách zaregistrovat. Samotná registrace je velmi snadná a rychlá a zabere nám jen minimum času. Nejdříve zadáme do adresního řádu našeho webového prohlížeče odkaz www.raketka.cz a zobrazí se nám úvodní stránka portálu. Pak klikneme na velké červené tlačítko Registrovat, které najdeme vpravo nahoře. Uprostřed monitoru se nám otevře jednoduchý registrační formulář, který vyplníme. Pro jeho vyplnění nám stačí zadat pouze tři základní údaje – přezdívku, kterou na Raketce budeme používat, platnou e-mailovou adresu a heslo, se kterým se budeme na stránky přihlašovat. Na závěr si už jen vybereme ikonku, která se bude zobrazovat vedle naší přezdívky, zkontrolujeme si, že máme údaje správně vyplněné a klikneme na žlutě podbarvené tlačítko Registrovat. Hned vzápětí nám na e-mail, který jsme zadali, přijde potvrzující zpráva, ve které bude aktivační odkaz. Na tento odkaz klikneme a tím celý registrační proces úspěšně dokončíme.

Superhry a hry online jsou velice populární.

Výhody registrace na stránkách Raketka

Hrát online hry na herním portálu Raketka můžeme samozřejmě i bez registrace, ale pokud se na webu zaregistrujeme, přinese nám to spoustu výhod. Jaké benefity registrace na stránkách Raketka přináší? Ihned po registraci získáme vlastní profil, díky kterému můžeme komunikovat s ostatními hráči, psát si s nimi zprávy, přispívat do diskusních fór atd. Zároveň můžeme získávat odznaky za naši aktivitu, sbírat zkušenosti plněním různých úkolů, sbírat mince a ty si pak vyměnit za odměny v obchodu a spoustu dalších výhod. Registrace se tak určitě vyplatí a to zvláště těm, kteří hraní online her věnují hodně času.Jakými způsoby se na Raketku můžeme přihlásit?

Pokud už jsme na portálu Raketka zaregistrovaní, tak každé další přihlášení už je velmi rychlé. Přihlásit se můžeme dvěma způsoby – buď klasicky zadáním přezdívky (případně e-mailové adresy) a hesla a nebo přes náš facebookový účet. Pokud se rozhodneme pro tradiční způsob přihlášení, klikneme na úvodní stránce webu na odkaz Přihlásit se, který je vpravo nahoře, vyplníme e-mail a heslo a klikneme na tlačítko Přihlásit se. V případě, že chceme zvolit přihlášení přes Facebook, je to ještě rychlejší. Klikneme na modrý odkaz FB přihlášení a při prvním přihlášení jen potvrdíme souhlas s podmínkami kliknutím na OK. Při každém dalším přihlášení přes FB už stačí jen jediné kliknutí na příslušný odkaz v horní části webu.

RC modely aut a letadel za super ceny.

Osobní profil na herním portálu Raketka

Jakmile se na Raketce zaregistrujeme, dostaneme se zároveň na stránku s naším herním profilem. Co všechno tato stránka obsahuje? V její horní části vidíme naši profilovou fotku (kterou si kdykoliv můžeme změnit – kromě přednastavených obrázků můžeme použít i vlastní fotku nebo obrázek), přezdívku, hodnost a počet mincí. Na levé straně pak vidíme přehledné menu. Můžeme se tak jedním kliknutím podívat na svou aktivitu, zkontrolovat si profil, zprávy nebo aktuální umístění v síni slávy, upravovat si seznamy přátel nebo oblíbených her, plnit úkoly, navštěvovat herní obchod, různé kluby a skupiny, přispívat do diskusního fóra atd. V pravém horním rohu stránky pod svým nickem vždy vidíme, kolik máme mincí a zkušeností a kolik ještě musíme nasbírat, abychom se dostali na vyšší hodnost. Hned vedle jsou pak ikonky pro přechod na profil, síň slávy, zprávy a odhlášení.

Síň slávy na herním portálu Raketka

Jednou z nejzajímavějších výhod, které se nám otevřou po registraci na Raketce, je možnost bojovat o co nejlepší umístění v síni slávy. V síní slávy můžeme sledovat naše postavení v žebříčku a to hned v deseti různých kategoriích – zkušenosti, medaile, úspěch, sláva, speciální ocenění, poklady, moudrost, nadšení, věrnost a oblíbenost. Žebříčky se aktualizují pravidelně každých pět minut, takže vždy přesně víme na jaké pozici právě jsme.

Raketka a získávání hodností

Další věcí, která zvyšuje atraktivitu stránek Raketka, jsou hodnosti. Těch je celkem sedmnáct a naše hodnost se zvyšuje podle toho, kolik máme zkušeností. Každý hráč začíná s první hodností Nováček, následují Kolemjdoucí, Skaut, Znalec, Fanoušek, Obdivovatel, Závislák, Fanatik, Veterán, Velmistr, Legenda, Admirál, Padawan, Kapitán Spock, Mistr Jedi, Mistr Yoda a konečně poslední, nejvyšší hodností je Polobůh. V žebříčku na stráncehttp://raketka.cz/ranks se můžeme kdykoliv podívat jednak na to, kolik zkušeností nám ještě chybí, abychom dosáhli na vyšší hodnost a také kolik lidí má aktuálně jednotlivé hodnosti.

Raketka a sbírání pokladů

Kromě samotného hraní jednotlivých online her můžeme na Raketce mince a zkušenosti sbírat také tím, že najdeme poklady. Ty se na tomto serveru nacházejí na různých místech a v momentě kdy některý z pokladů uvidíme, stačí na něj kliknout a připíšou se nám další zkušenosti a mince. Za jeden jediný den takto můžeme najít až osm pokladů.

V.I.P. Účet na portálu Raketka

Každý registrovaný uživatel si na webu Raketka může aktivovat V.I.P. účet. K aktivaci je třeba, abychom měli alespoň 3500 mincí. V.I.P. účet si pak výměnou za tyto mince koupíme v obchodě a získáme tak několik výhod – budeme mít zvýrazněnou přezdívku v žebříčcích, budeme moci dávat ke komentářům i mínusy a také uvidíme, kteří uživatelé komu dali plusové ohodnocení. Hlavními výhodami tohoto účtu je ale především to, že víkendová soutěžní hra se nám zobrazí o den dříve než běžným uživatelům a na kole štěstí můžeme točit jednou za každých osm hodin.

Hodnocení online her na Raketce

Veškeré hry, které si na serveru Raketka zahrajeme, můžeme také ohodnotit. Vybrat si vždy můžeme ze čtyř hodnocení – Super, Dobrá, Ujde a Nuda. Díky hodnocením od ostatních hráčů tak vidíme, které hry patří k těm nejlepším – u každé hry se v jejím náhledu v pravém horním rohu zobrazuje počet procent. Ty nejpopulárnější online hry tak mívají hodnocení až 99 procent. Při výběru kategorie se nám navíc hry automaticky seřazují právě podle jejich hodnocení.

Raketka a největší konkurenti tohoto portálu

Internetový herní portál Raketka není jediným českým portálem, který se zaměřuje na širokou nabídku online her pro všechny typy hráčů. Kromě něj si můžeme vybrat i z mnoha dalších stránek, které obsahují tisíce her.  Které z nich patří k těm nejlepším?

-Superhry.cz – nejnavštěvovanější internetová stránka s online hrami v Česku. Zahrát si zde můžeme nejen online hry a MMO hry, ale také plné hry nebo se podívat na videonávody k vybraným herním titulům. Superhry.cz obsahují nepřeberné množství her mnoha různých žánrů – závodní, bojové, logické, strategické, pro holky, pro děti, erotické, 3D hry atd. Stejně jako na Raketce, i tady se můžeme zaregistrovat a bojovat tak s ostatními hráči o co nejlepší umístění v žebříčku. Na webu Superhry se ale nejedná o síň slávy, ale o žebříček Top 50.

-Zahraj.cz – další kvalitní portál plný zábavných online her. Jednotlivé hry jsou zde rozřazeny do jedenácti hlavních kategorií – Akční, Auta, Brutální, Pro dívky, Erotické, Logické, Skákačky, Sportovní, Strategické, Zábavné a Závodní. I tady se můžeme zaregistrovat, sbírat medaile a vydělávat body za hraní online her. Stránky jsou kromě češtiny k dispozici ještě ve slovenském a anglickém jazyce.

-Webgames.cz – oblíbený český server se spoustou atraktivních online a MMO her. V horním menu si můžeme vybrat z deseti hlavních kategorií – Nejlepší, Akční, Logické, MMO, Pro dva, Skákačky, Sportovní, Strategické, Závodní a Vše. Pokud se zaregistrujeme, můžeme si pak svoje oblíbené hry označit a přidat do samostatné skupiny, abychom je nemuseli nikde hledat.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!