RaketkaInternetový portál Raketka, který najdeme na adrese www.raketka.cz, je zaměřený na online hry všech žánrů. Ať už dáváme přednost sportovním, logickým, strategickým nebo jiným typům her, na stránkách Raketka najdeme vždy pestrou nabídku online herních titulů. Stránky jsou velmi přehledné a mají velmi povedené grafické zpracování. V případě, že se na Raketce zaregistrujeme, získáme tím spoustu dalších výhod. Raketka patří mezi nejlepší české internetové stránky s online hrami a je ideální alternativou pro ty, kteří si chtějí zahrát nějakou rychlou počítačovou hru.

Portál Raketka a jeho úvodní stránka

Jak vypadá úvodní stránka, která se nám zobrazí, když se na portál Raketka dostaneme poprvé? Hned v horní části stránky nás upoutá velmi vydařená grafická lišta, na jejíž levé straně je obrázek raketky a vedle něj název webu Raketka.cz. Vedle něj je pak umístěno vyhledávací políčko, které nám usnadní hledání hry, kterou si chceme zahrát. Pokud si např. chceme zahrát tenis, do vyhledávacího políčka zapíšeme toto slovo, klikneme na ikonku s obrázkem lupy a zobrazí se nám všechny hry, které jsou na stránkách Raketka s touto tématikou. Napravo od políčka pro vyhledávání jsou pak odkazy určené pro registraci, resp. přihlášení. Pod těmito odkazy je lišta s hlavním menu, na které jsou jednotlivé kategorie her, které portál Raketka obsahuje. Pokud už jsme si nějakou hru zahráli, tak pod tímto menu se nám bude zobrazovat proužek s hrami, které jsme hráli naposledy. Většinu hlavní stránky ale zabírají odkazy na 30 vybraných her. Buď se můžeme podívat na TOP 30 doporučených her, které patří k těm s nejvyšším hodnocením, nebo si můžeme záložku překliknout na výběr nejnovějších her, které se na portálu Raketka objevily. Třetí záložka nám pak nabídne textový výpis všech kategorií a štítků, které se na těchto stránkách nacházejí. A konečně poslední, čtvrtá záložka s motivem hvězdičky, je určená pro naše oblíbené hry. Pokud si zahrajeme nějakou hru a bude nás bavit, stačí pak jen kliknout na symbol hvězdičky a tuto hru budeme mít uloženou mezi oblíbenými a nebudeme ji tak muset zdlouhavě vyhledávat.

Hry pro dívky vás zabaví na celý den.Jaké druhy her Raketka nabízí?

Internetový portál Raketka nabízí svým uživatelům skutečně obrovské množství her a to ve všech možných žánrech. Je zde pestrá nabídka her pro kluky i pro holky, pro mladší i pro starší, pro jednoho i pro více hráčů. Pokud jde o hlavní kategorie, jsou zde MMORPG hry, akční hry, závodní hry, strategie, logické hry, sportovní hry, skákačky, farmářské hry, postřehové hry a mnoho dalších.

MMO hry na stránkách portálu Raketka

První kategorií her, které na portálu Raketka najdeme, jsou tzv. MMO hry. Zkratka MMO znamená massively multiplayer online a jedná se tedy o hromadné online hry, které jsou určeny pro více hráčů. Na Raketce si tak můžeme zahrát i tak slavné hry, jako je např. Nostale, Shakes a Fidget, League of Legends, Metin 2, Dark Orbit, Divoké kmeny nebo Travian.

Akční hry na stránkách portálu Raketka

Další velkou skupinou her, které se na stránkách Raketka nacházejí, jsou akční hry. Do této kategorie patří např. různé bojové hry, střílečky, vojenské hry, bojové mise atd. Jednoznačně nejpopulárnější hrou z této kategorie je Counter Strike 1.6, kterou zná snad každý hráč počítačových her. Mezi další vysoko hodnocené akční hry pak patří např. Zombotron 2, Madness Hydraulic nebo Johnny Upgrade.

Závodní hry na stránkách portálu Raketka

Oblíbenou kategorií her, a to zejména u kluků, jsou závodní hry. Tato skupina online her tak samozřejmě nemůže chybět ani na Raketce, kde si můžeme zahrát celou řadu zajímavých titulů. V sekci závodních her najdeme hry, kde si můžeme zazávodit s klasickými auty, závodními auty, motorkami nebo formulí, ale jsou zde i závody na jízdních kolech, dostihy nebo závody v běhu. Nabídka her v této části je velmi bohatá a každý milovník závodních her si tak přijde na své.

Dívčí hry na stránkách portálu Raketka

Online hry nejsou doménou pouze kluků, ale často je hrají i děvčata. I pro ně je na portálu Raketka připravena velká porce atraktivních her, které si mohou zahrát jak samy, tak ve více lidech. A na jaká témata jsou dívčí hry na Raketce zaměřená? Dívky si zde mohou vybrat z her se zvířaty, dekoračních her, oblíkaček, her o vaření, tanečních her a mnoha dalších. Spousta her je s motivy oblíbených televizních hrdinů, jako je např. Hannah Montana, Monster High, My Little Pony nebo Winx.

Hry pro dva na portálu Raketka

Velká většina online her, které jsou součástí internetového portálu Raketka, je určených pouze pro jednoho hráče, ale najdou se zde i herní tituly, které si můžeme zahrát se soupeřem. Tyto hry nalezneme v samostatné kategorii Pro dva. Jedná se např. o šachy, závodní a automobilové hry, logické hry atd. Hodně oblíbené jsou zde např. klasické hry typu Lodě, Prší nebo Kulečník.

Strategie na portálu Raketka

Další významnou skupinou her, které si na internetových stránkách Raketka můžeme zahrát, jsou strategické hry. Ty patří mezi ty nejpopulárnější a najdeme jich tady skutečně velké množství. Můžeme si zde zahrát hry na téma dobývání území nebo obrany pevnosti, vedení podniku, budování, farmářské hry a spoustu dalších. Mezi ty nejlépe hodnocené strategické hry na portálu Raketka patří mj. Kingdom Rush Frontiers nebo Battle Panic.

Logické hry na portálu Raketka

Vedle strategických patří k nejhranějším hrám na internetu také logické hry. I ty mají samozřejmě na stránkách Raketka svoje početné zastoupení. Najdeme zde např. adventury, puzzle, hlavolamy, bludiště, skládačky a mnoho dalších her, při kterých si procvičíme náš mozek. Co se týká nejoblíbenějších her v této kategorii, tak na prvním místě jsou u hráčů známí Angry Birds a konkrétně pak verze Angry Birds Star Wars. Na dalších místech je pak hra s názvem Sýrový svět a další pokračování Angry Birds s názvem Bad Piggies. Ze známých logických her zde nalezneme např. různé varianty hry Mahjong nebo hru Candy Crush, která je populární i na Facebooku.

Skákačky na portálu Raketka

Internetový herní portál Raketka má velké množství her i pro ty, co rádi hrají tzv. skákačky. I v této kategorii mají hráči na výběr z mnoha zajímavých her, které se zaměřují na překonávání překážek, skákání do výšky nebo uhýbání. Samostatnou skupinu zde pak  tvoří hry se slavnou postavičkou Super Maria – jen na toto téma je zde více než dvacet samostatných her. K nejlépe hodnoceným hrám v kategorii skákaček patří např. Rogue Soul, Strike Force Heroes nebo Inferno.

Sportovní hry na portálu Raketka

Na žádném velkém portálu s online hrami nemohou chybět ani hry zaměřené na sport. Pro všechny ty, co mají rádi sportovní hry, je na webu Raketka připravená velká porce skvělých her na motivy celé řady oblíbených sportů. Můžeme si tak zde zahrát fotbal, hokej, basketbal, tenis, baseball, stolní tenis, kulečník, box nebo zimní sporty, ale i různé méně obvyklé sportovní hry – např. curling nebo jízda na kajaku po divoké řece.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!